Dioptrické řešení

Jsme optik.studio. 

Proto jsme schopni pro Vás do Audio Brýlí BOSE zabrousit a vsadit dioptrická skla.


A to bez ohledu na to jestli chcete audio brýle s dioptrickými skly jako sluneční, jako čiré,

nebo jako univerzální samozabarvovací

Záleží pouze na Vás jak chcete Vaše Audio Brýle používat.
Jsme schopni pomoci Vám kombinovat poslech hudby (Audio Brýle) s Vaším ostrým viděním (dioptrická korekce) ať chodíte po ulici, jezdíte na kole, nebo když si čtete knihu.

Umíme zjistit všechny potřebné parametry nutné pro výrobu dioptrických brýlí, vyslechnout Vaše požadavky na vidění a navrhnout Vám to nejoptimálnější řešení.
Samozřejmě také vyrobit Vám kvalitní skla na míru, tato skla nacentrovat a zasadit do brýlí tak, aby Váš zážitek z vidění spojeného s poslechem hudby byl co nejpříjemnější.
Tak se z Vašich Audio Brýlí stane Vaše nerozlučná životní pomůcka. Věřte, že víme o čem mluvíme :-) .

Do Audio Brýlí jsme schopni Vám zajistit čirá brýlová skla, samozabarvovací brýlová skla, sluneční brýlová skla a to jak "běžná", tak s polarizací a oboje v kombinaci se zrcadlovou vrstvou. Samozřejmě jsme schopni Vám nabídnout ztenčená brýlová skla, multifokální brýlová skla, brýlová skla pouze pro čtení, nebo pro práci s počítačem a různé kombinace těchto možností. Záleží jen na Vašich požadavcích.

Každý jeden člověk je odlišný. A stejně tak je odlišné i řešení potřeb vidění každého z nás. Jestli opravdu chcete využívat plně všech výhod Audio Brýlí, pak nás navštivte a my pro Vás navrhneme to nejlepší řešení Vašeho vidění.

Cena Dioptrického řešení?

Základní brýlové čočky, které jdou zasadit do Audio Brýlí začínají na ceně 1.100 Kč za kus. Ale velmi záleží na Vaší dioptrické korekci a na Vašich požadavcích, takže se cena může vyšplhat až na částku 17.550 Kč za kus. Záleží opravdu na Vás a Vašich požadavcích a rozhodnutí