Dioptrické řešení

Jsme optik.studio. 

Proto jsme schopni pro Vás do Audio Brýlí zabrousit a vsadit dioptrická skla.   


A to bez ohledu na to jestli chcete audio brýle s dioptrickými skly jako sluneční, 

nebo jako univerzální

Je vlastně jedno jak chcete Vaše Audio Brýle používat. Jsme schopni Vám díky nim pomoci s poslechem hudby a s ostrým viděním ať chodíte po ulici, jezdíte na kole, nebo když si čtete knihu.

Umíme zjistit všechny potřebné parametry nutné pro výrobu dioptrických brýlí, vyslechnout Vaše požadavky na vidění a nechat Vám vyrobit skla na míru a tyto skla nacentrovat a zasadit do brýlí tak, aby Váš zážitek z vidění spojeného s poslechem hudby byl co nejpříjemnější. Tak se z Vašich Audio Brýlí stane Vaše nerozlučná životní pomůcka. Věřte, že víme o čem mluvíme :-) .

Do Audio Brýlí jsme schopni Vám zajistit čirá brýlová skla, samozabarvovací brýlová skla, sluneční brýlová skla a to jak "běžná", tak s polarizací a oboje v kombinaci se zrcadlovou vrstvou. Samozřejmě jsme schopni Vám nabídnout ztenčená brýlová skla, multifokální brýlová skla, brýlová skla pro práci s počítačem a různé kombinace těchto možností. Záleží jen na Vašich požadavcích.

Každý jeden člověk je odlišný. A stejně tak by mělo být odlišné i řešení potřeb vidění každého z nás. Jestli opravdu chcete využívat plně všech výhod Audio Brýlí, pak nás navštivte a my pro Vás navrhneme to nejlepší řešení Vašeho vidění.